Bet365: Man City v Real Madrid a Atlético v Bayernu


Pokiaľ ide o skúsenosti v tomto druhu zápasu, medzi Manchester City a Real Madrid nie je žiadna súťaž. Hostia sa nikdy nedostali do štvrťfinále európskeho pohára predtým, než vyrazia do Paríža Saint-Germain, takže opäť idú na nové ihrisko, zatiaľ čo Real Madrid hrá 27-krát v semifinále. Zinedine Zidane tvrdí, že jeho tím zaujal špičkovú formu, ale ich výsledok a výkon proti víťazovi Rayo Vallecano naznačujú, že sú ďaleko od neomylných. Pripomenuli dva predčasné ciele do klubu, ktorý vyhrážal pred prestupom do ligy, predtým, ako sa vrátili k víťazstvu 3: 2 a zabezpečili si deviate miesto v lize. Manuel Pellegrini bude vedieť, že jeho tím musí streliť v utorok v noci, aj keď jeho obrovská obrana sa zlepšila neskoro a udržal sedem čistých listov v Bet365 posledných 11 zápasoch.Formulár Sergio Agüero bude určite mať kľúčovú úlohu a bývalý Atlético Madrid striker by rád vyplienil svojich súperov z mesta z konkurencie. Agüero zaznamenal v každom z jeho posledných troch domácich vystúpení proti Realu Madrid, vrátane jediného stretnutia medzi týmito dvoma stranami na Etihad, 1: 1 v roku 2012. Gareth Bale bol hrdina pre Madrid v víkend a má najvyššie hodnotenie pre klub v La Ligu – s 18 gólov a 10 asistentiami za 21 zápasov, ale v tejto sezóne ešte nebral v Ligy majstrov.Zatiaľ čo Bale bol priamo zapojený do gólu každých 56 minút v lige, tento počet sa pohybuje až do 73 minút v Ligu majstrov. Aj keď si mesto Bale udržia ticho, budú musieť ešte zápasiť s Cristiano Ronaldo a Karim Benzema, ktorí sú “100%” fit podľa Zidane. Ronaldo je na dobrej ceste prelomiť svoj vlastný Ligy majstrov zaznamenať rekord 17 v jednej sezóne, hoci iba päť z jeho 16 gólov v súťaži odišlo z Bernabéu.Atlético Madrid v Bayern Mníchov Facebook Twitter Pinterest Fernando Torres v akcii pre Atlético madrid. Fotografia: Miguel Tona / EPA Je spravodlivé povedať, že obaja fanúšikovia hrajú doma v prvých etapách semifinále, ale konsenzus spočíva v tom, že spojenie medzi Atléticom Madridom a Bayernom v Mníchove je ťažšie zavolať.Diego Simeone v posledných rokoch viedol senzačné kúzlo pre svoj klub, ktorý úspešne znepokojil duopol Barcelona-Real Madrid v La Ligu, aby opäť dal svojmu boku veľmi realistický záber na titul. Jediná vec, ktorá unikla argentínskemu doterajšiemu, je trofej ligy majstrov, ktorá pridáva k už pôsobivému životopisu.

Atlético Madrid je úspech založený na ich obrane a bude čeliť jednému z najhorších testov proti Pep Guardiola team. Simeone bol zodpovedný za 16 zápasov Ligy majstrov na štadióne Vicente Calderón, pričom jeho strana Bet365 pripustila iba štyri góly.Bude to trvať monumentálne úsilie nad dvoma nohami, aby Bayern Mníchov v zálive, ale Atlético Madrid sú na jednej strane v súťaži, ktorí by mali silnú šancu udržať ich von. Nemeckí šampióni sa len nepodarilo skóre v štyroch zápasoch vo všetkých súťažiach v tejto sezóne, aj keď boli všetky štyri príležitosti mimo Allianz Arena. Atlético bude dúfať, že napodobní Borussia Dortmund, Bayer Leverkusen, Eintracht Frankfurt a Arsenal. Nebude to žiadny zlý boj Bet365 proti tímu, ktorý bude pravdepodobne zahŕňať Robert Lewandowski a Thomas Müller, ktorých celkový počet 16 gólov v Ligy majstrov v tejto sezóne je viac ako celá Atlético side.

hlavným cieľom je bezpochyby Antoine Griezmann, ich jediný hráč, ktorý zaznamenal viac ako dvakrát v tejto sezóne Ligu majstrov, so šiestimi gólmi.Francúzi by mali byť aj naďalej partnermi omladeného Fernanda Torresa, ktorého víťazstvo v Bet365 kariére s piatimi po sebe idúcimi stretnutiami sa skončilo proti víťazstvu Málagy. Premier League tím týždňa Infographic: WhoScoredLiga tím týždňa Infographic: WhoScoredBundesliga tím týždňa Infographic: WhoScoredSerie Tím týždňa Infographic: WhoScoredLigue 1 tím týždňa Infographic: WhoScored

viac zde: bet-hr.com/bet365/bet365-najlepsia-stavkova-kancelaria

Full Width 2014. All Rights Reserved