Bet365 stratil svoju driblovku – a nie je sám v Euro 2016


Bolo to, aby sme nezabudli, že sme sa dostali dobre. Nielen z ihriska, kde benevolentné zapojenie írskej, severoírskej, waleštiny a angličtiny (v Saint-Étienne) pomáhalo rozmraziť niektoré z najchladnejších francúzskych končatín. Ale aj na tom, kde futbal ukázal nejaké náznaky, že sa zbavuje svojej skupinovej fázy opatrnosti. Možno budúci historici, ktorí sa Bet365 zúčastnia Euro 2016, posledného veľkého turnaja pred Dark Times, rozdelia akciu na pre – a post splash. Určite sa niečo zdalo, že sa posunulo na posledný deň skupinových zápasov, približne v čase, keď Cristiano Ronaldo vyhodil mikrofón pohovoru do jazera v Linas-Marcoussis, pripomínajúc v tom momente akýsi tanec kráľa Artuša, mučený svojimi vlastnosťami , hádzanie jeho Excalibur do vody.Facebook Twitter Pinterest Euro 2016: Cristiano Ronaldo hodil reportérsky mikrofón do Bet 365 jazera O niekoľko hodín neskôr Ronaldo nakrútil svoju záťaž proti Maďarsku v turnajovom najväčšom zápase. Rýchlosť predbežného streľby bola nižšia ako dve. Post-splash posledné kolo skupinovej akcie prinieslo 11 gólov v štyroch, plus poslednú chvíľu vzrušenie, islandskej death-kov komentár hysterie a rozhodujúci pokrok pre cajoling, pneumatika-meniace sa, spevu-songing agresívne imperialistické írske bonhomie.

Naozaj, najdôležitejšia vec v tomto mikroskopičke však bola jeho bezstarostná, ale stále vítaná zmysel pre nepochopenie. To bolo, povedzme to, skoro prvú spontánnu vec, ktorú Ronaldo urobil od chvíle, keď sa dostal do Francúzska.Proti Rakúsku tri dni predtým bol takmer paródia novej éry Ronaldo, takže sa usiloval o to, aby sa uplatnil ako znížená, destilovaná Bet 365 prítomnosť, vysoko kvalitné futbalové plutónium, ktoré sa dlho zdalo, že sa sotva pohybuje.

Ale kto to robí v týchto eurách? Okrem toho, to je z Anglicka. V najznámejšom statuse zvedavého skupinového javiska boli Anglicko najsilnejšími dribblers v súťaži, celkovo 85 pokusov o 270 minút. Toto je, aby sa predišlo pochybnostiam, ten istý Anglicko, ktorého hra, založená na vlastníctve, bola kritizovaná kvôli nedostatočnému tlaku. Ale kto má, podľa internetovej stránky WhoScored, 12 hráčov na ihrisku s úspešnejšou driblovou ako Ronaldo, akonáhle je majstrom rýchleho šklbnutia, slalomujúcim nárastom.Facebook Twitter Pinterest Euro 2016: Hviezdy Chorvátska a Portugalska sa stretávajú v súťaži s knockoutmi Prvá vec, ktorá sa má zaujať z anglickej pozície na zoznamu dribloviek, je všeobecne nebezpečná povaha útočiacej hry inde v Bet365 raných zápasoch. Tón bol opatrný, každý tím v tomto nafúknutom prvom kole vyvažoval na rafte, z ktorého len niekoľko padne, trik je skrývať sa v strede a len sa udržiavať od samého okraja.

Druhá vec je základná zmena v myšlienke, čo tvorí driblovať. Power-running modernej hry je jedna vec, ktorá využíva rýchlosť a atleticizmus na prevoz lopty do neobsadeného priestoru.Nie je to klasická definícia driblovača, pre ktorú musí byť obránca zaujatý a prebitý nejakým prvkom trikovania, pričom priestor, ktorý váš protivník chráni, namiesto toho, aby sa jednoducho zhoršoval inde.

Gareth Bale má bol špičkovým individuálnym driblovačom a skutočne ničivým bežecníkom v prebiehajúcom modernom štýle. Bale má talent, aby hru vyzerala zrazu, akoby sa zastavila, schopnosť rugby ligy vidieť medzeru a prašnosť cez to, všetku silu a rovnováhu a čistotu pohybu, vidieť bežiaci pruh ako iní môžu vidieť kanál na pass.

Existuje viac tradičných dribblers okolo. Hráč Nolito má na ihrisku dosť nepríjemne bozk. Dimitri Payet bude vždy slalom a jink. Ale oveľa boľavé sa začínajú ohraničovať smerom k okrajom. Leroy Sané zatiaľ nenašiel kop.Švajčiarsky hráč Xherdan Shaqiri, ktorý Bet 365 pred dvoma rokmi mal brazílsky dav na nohách v triandri malandro, bol vyradený viac ako ktorýkoľvek iný hráč na tomto turnaji. Oi. Xherdan. Nie. Držte to, kamarátke.

Je nepravdepodobné, že sa odtiaľto objaví náhla vlna matadorálneho driblingu. Nebol to výrazný, skromný turnaj. A napriek tomu optimista rád dúfa, že po krátkom splash, keď sa dostaneme mimo hranice skupinovej scény, sa trochu vyššej úrovne začne nájsť nejaká odmena. Niečo niekde bude mať aby sme oddelili toto dobre zosúladené pole. Ako osviežujúci, ak by to mohlo byť nepárny moment improvizácie, ak by tréneri a Bet365 hráči mohli nájsť odvahu, aby si túto vypočítanú šancu. Posledné dva týždne boli ustálené a horečnato obsiahnuté.Kto vie, môže to byť len chvíľka trochu tancovať.

Full Width 2014. All Rights Reserved