Roy Keane vyhral v Koeman cez Everton a republiku Írska


Roy Keane narazil na Ronalda Koemana z Evertonu po tom, ako sa prepadol do festeringového klubu versus country row.James McCarthy z cesty Írska do Rakúska kvôli zraneniu Prečítajte si viac

Martin O’Neill, Irský protějšek vedúci manažéra Evertona vyslala minulý týždeň svoju neúspešnú odpoveď na tvrdenia Holanďana, keď minulý týždeň oznámil svoj tím a jeho asistent, Keane, bol rovnako prudký, keď bol v utorok požiadaný o rozdielne názory.

povedal: “Predtým sme mali problém s [Roberto] Martínezom – myslím, že bol mierne nad vrcholom. Pokaždé, keď sme sa cítili, hráči Evertonu sa zvrtli – a to nie je kritika hráčov, to je skôr z Evertonu a ich zamestnancov – vždy klepali.Vždy som si myslel, že hráči Evertonu sa chystajú obrátiť na barle alebo sa plazú po dverách hotela a teraz to vyzerá, že sa s touto otázkou pravdepodobne budeme opäť stretnúť s Koemanom. Dúfam, že nie.

“Everton ako futbalový klub – nie som si istý, kedy bol naposledy vyhral trofej, myslím, že to bolo pred niekoľkými rokmi. Možno preťaženie hráčov a hráčov hrajúcich veľa hier je dobrá vec. To znamená, že váš klub bol úspešný a chlapci hrajú týždeň, týždeň von, hrajú hry v strednej týždni. “Ale Everton, nehrajú európsky futbal, myslím, že sú mimo ligového pohára – Myslím, že Norwich ich porazil v Goodison.Možno, že Everton ako klub potrebuje – a je to skvelý futbalový klub – možno ich hráči potrebujú trochu zintenzívniť. “Na otázku, či je pre Írsko dôležité mať dobré vzťahy s Evertonom, on odpovedal: “Nie, nie naozaj, nie. Prečo? Prečo potrebujeme dobrý vzťah s Evertonom? “” Počuj, majú šťastie, že majú írske chlapcov, ktorých tam majú. Everton tradične vždy mal brilantných írskych hráčov, ktorí dobre robia futbalový klub, takže by nemali byť tak rýchlo, aby zastavili Írskych hráčov, ktorí prichádzajú do Írska.

“Zažil som to sám.Chápem to trochu, ale ak je hráč schopný cestovať a cíti, že môže hrať, predovšetkým v kvalifikačnej hre – myslím si, že vždy je trochu lepšie pochopiť, keď sa stretnú s priateľmi – potom by mali dostať svoje “Séamus a James, zvlášť ak sa pozriete na Séamusa Colemana – aký bol hráč pre Everton, tak prečo by sa pokúsili ospravedlniť, že Írsko má týchto hráčov k dispozícii? “Darron Gibson je írsky a Gibbo chýba veľa zápasov pre Everton, sakra veľa hier. Zdá sa, že sa na Evertone zranil veľa, takže možno sa musia pozrieť na vlastný tréningový plán. Názory Koemana, nie sú so mnou žiadne problémy.”Koeman tvrdil, že Írsko” masovo preťažilo “McCarthyho, ktorý utrpel posledné zranenie v tréningu s Evertonom a bol obvinený z” bludovania “od O “Neill v reakcii. O’Neill a Keane prvýkrát spolupracovali so svojimi hráčmi na detskom Abbotstownu v utorok ráno v príprave na sobotňajšiu hru na štadióne Ernsta Happela vo Viedni.

>

Útočník Colorado Rapids Kevin Doyle bol odložený po jeho neskorom príchode a obranca Sunderlandu John O’Shea, ktorý ošetruje utrpenie zranenia, mal prísť neskôr počas dňa.

James McClean z tímu West Bromwich Albion taktiež chýbal, keď prešiel skenom na problém s chrbtom a vyhodnotí ho, kým stredopoliar Leundu United Eunan O’Kane sedel s poškodením slabín.

Full Width 2014. All Rights Reserved