Utrpenie pre ľudí


Fiver nikdy nebol 100% vhodný na publikovanie, ale nikdy to neviedol. Keď sa to zdržalo, bolo to čisto kvôli chybám iných ľudí, ako sú chybné technológie alebo majitelia provokatívne otvorených licencií. Fiver je pevný. Fiver odmieta byť odmietnutý. Fiver by pre čitateľa prechádzal murovanými firewallmi. Tento spam má napalm.

Fiver, skrátka, je víťaz. Nikdy nevie, kedy je porazený, položí hlavu tam, kde sa iní neodvážia dať svoje koše a jednoducho to nepotrebuje “nemáte dostatok finančných prostriedkov na dokončenie tejto transakcie” na odpoveď. To, čo sa tu snažíme povedať, čitateľ, je, že Fiver je myšlienka Špeciálneho človeka o šampionovom čajovom včasnom futbalovom e-maile.Pretože Špeciálny nemá čas na krvné žlto-brušné krúžky, títo porazení, ktorí by nechali nedostatok fitnes zabrániť opakovanému súťaženiu na najvyššej úrovni profesionálneho športu. Luke Shaw očakáva, že bude vhodný pre Manchester United v Arsenal Prečítajte si viac

Pri zvažovaní nedostupnosti Luke Shaw a Chris Smalling pre výlet Manchester United do Swansea v nedeľu, The Special One poznamenal, že tam je “rozdiel medzi odvážnymi, ktorí chcú byť tam za každú cenu a tí, pre ktorých má trochu bolesti rozdiel”. Úspešná správa je o starostlivosti o detaily. Alebo ignorujte tie, ktoré sa vám nepáči.

V tomto bode by sa malo zdôrazniť, že Mourinho hovorí zo skúseností.Počas svojich vlastných dní hrávania často…držte sa, vráťme sa z tejto vety a skúste znova. Mourinho má dlhú históriu prekonávania nepriaznivej situácie, od úradujúcich ľudí až po sprisahanie agentúr OSN a jeho utrpenie v záujme ľudí, ktorí na ňom závisia, pokračuje až dodnes, hviezdový hotel peklo každé ráno a jazdí bez výskytu tréningu Manchesteru United. “Pre tím musíte robiť čokoľvek,” ako to povedal The Special. Teraz zvážte, čo o tom povedal manažér Anglicka Caretaker Gareth.Hovoril s porozumením pre Smalling, ktorý v tejto sezóne odohral niekoľko zápasov s injekciami zabitými bolesťami a pre Shawa, 21-ročného, ​​ktorý utrpel zlomeninu dvojitého ramena pri hraní pre United pred 14 mesiacmi. “Keby Shaw nebol schopný hrať – a bol s vami v septembri pod Samom [Allardycom] a mal problémy s nohou potom – je to jasné,” povedal Southgate. “Po zranení tak ťažké, ako to musíme zaobchádzať starostlivo…Ak nehrali, je zrejmé, že niečo je zlé…samozrejme, je to ťažké, pretože neviem dôvod na pripomienky, ktoré José urobil.” Dôvodom pripomienky, ktoré urobil José, je to, že je mužom po vlastnom srdci Fivera, čo by malo byť poznamenané, že môže byť niekoho po niekoľkých plechovkách.A dôvod, prečo Southgate nezískal trofej, je, že je rozumný, vyvážený a humánny. A manažér Anglicka. LIVE ON BIG WEBSITE “Disciplinárna komisia neberie do úvahy skutočnosť, že vysoko riziková hra sa konala bez akýchkoľvek násilných incidentov kvôli úsiliu Drážďanov” – slabá chvála nemeckých FA oblekov predtým, ako sa Dynamo Drážďany s 60.000 € pokutu za to, že fanúšikovia lobujú oddelenú býčiu hlavu na strane ihriska v zápase so všetkými obľúbenými fanúšikmi nemeckého energetického nápoja. Facebook Twitter Pinterest Prekvapujúca “strela”. PÍSMENY FIVER

“Iste, že bláznivá Liverpoolská strana je prepletená svojimi kvapkami, skôr než si prehrabať pracky?Veľmi zaujímavé je, že umývací systém SWASH ™ môže byť pre klubové práčovne niečo, čo zrejme znamená, že sa môžete rozlúčiť s nadmerným praním, žehleníam a čistiacim prostriedkom; Možno ponúknuť alternatívu k súčasnej politike (pre kluby s masívnymi balíčkami) jednoducho rozdávať špinavé košele oponentom alebo šťastným deťom. “- Bryan Matthews (a žiadni ďalší prst-twiddling pedanti). “myslím, že Deacon Jones sa zúčastnil na celebritnom koberci [včera Fiver] nie je neskoro legendárnym členom Fearsome Foursome. Príliš zlé.Bol by som rád vidieť jeho reakciu, ak Mourinho poslal negatívny prehľad o inštalácii “- Mike Wilner.” Aspoň dvakrát teraz ste používali slovo Pobrežie Slonoviny v posledných vydaniach, a to ma robí zaujímalo by ma, či nová značka pre vaše dobré ja nie je v poriadku. Rád by som odporúčam vám self-identifikovať ako Fivorian, keď videl, ako žijete tam hore vo svojich Fivery Towers. “- Craig McLaughlin

” Môžem byť jedným z 1,056 AFC Wimbledon ventilátory (aj pár vlastne ), aby upozornil, že East Kilbride by mal upokojiť a Ajax by mal odovzdať na prepravky piva – a hádzať niekoľko prepraviek – aby si uvedomil, že výherný rekord patrí Dons. AFC Wimbledon dosiahol rekordne neporazený 78 zápasov, od 26. februára 2003 do 27. novembra 2004 – a zahŕňal 32 po sebe idúcich výhier.A áno, Premier Division Combined Counties sa počíta. East Kilbride potrebujú dať svoje pivo preč a pripustiť, že mu bolo zabitých viac ako pred desiatimi rokmi južanmi. Môžete mi prejsť moje podrobnosti na Ajax, ak by mi chceli poslať prepravku alebo dve pivo za poukázanie na svoju chybu “- Alec Brown. (Nad vami Edwin).

“Čítanie o detskom strachu Oliviera Girouda z Alf (včerajšia Citácia dňa) ma dostala do čítania na tej dlho stratenej 80. ročnej klasike. A paralely medzi Giroudom a Alfom sú zarážajúce.Podľa internetu bol Alf “hral na komediálnu hodnotu” rovnako ako Giroud pre Arsenal, v jednej epizóde Alf bol presunutý z “jeho počiatočných štvrtí…do podkroví”, rovnako ako Giroud bol presunutý z prvého tímu do lavičke a Alf má tetu s názvom Wagner rovnako ako…OK, posledný bol trochu roztiahnutý “- Mario Michael.” Môžem byť prvým z mnohých, ktorí poukázali na Richarda Smitha (včerajšie listy ), hoci si spomína, že hodené predmety jazdia v parabolickom oblúku, ktoré v skutočnosti nie. Pán Stanley by mu mal povedať, že cestujú v elipse ako všetky dráhy, ale že sa používa model paraboly, pretože je matematicky oveľa jednoduchší a dostatočne dobrý na väčšinu účelov.Prosím vložte vlastný quip o nedostatku presnosti, diskontovanie drag, nie je dosť dobré a Fiver “- Chris Richardson (a žiadne iné vedecké body).” Fiver často dosť meno-kontroluje NME v jeho neskoro-70s pomp, a jasne tam je zámerné úsilie vybudovať in-jazyk, ako NME mal v tej dobe. Naozaj to veľmi tvrdo pracujete. Častokrát som videl daňových poplatníkov FC a ja a $ externely potlačil morris-tancujúci Fiver a zvyšok, ktorý nemôžem počítať. Ale viete, čo ešte NME urobil? Na konci každého roka publikovali dlhý zoznam s názvom “Tí, ktorých sme milovali (na smrť)” a vymenovali ich obľúbené 50 chytľavých slov a slová z minulého roka.Keď to urobili, nikdy ich nepoužívali a nútili svojich spisovateľov zostať svieži a relevantní a vynaliezaví, a to nie príliš dlho. Aj v tomto prípade Fiver môže profitovať z NME “- Peter Newall.

Pripojte sa k AC Jimbo a spolupracujte na poslednej vzrušujúcej splátke Futbalového týždenníka. A výrobca Ben nám hovorí, že na 15. novembra je k dispozícii niekoľko posledných lístkov na live show v Londýne Palladium.SUPPORT THE GUARDIAN Vytváranie dôkladnej, hlbokej žurnalistiky Guardian – veci, ktoré sa zvyčajne nenachádzajú v tomto e-mail – je drahý, ale podpora nie je.Ak oceňujete našu žurnalistiku, prosím, podporte nás tým, že urobíte jednorázový alebo opakujúci sa príspevok. FOTBALOVÉ OCENENIA FOTBALOVÝCH PODNIKATEĽOV

Federácia fanúšikov futbalu oznámila zoznamy pre svoje každoročné ocenenia v spolupráci s Virgin Media a ako je zvyčajne, Fiver nebol nominovaný do jednej kategórie. Napriek tomu sme radi, že sme spokojní s tým, že futbalový týždeň bol nominovaný za krehkú najlepšiu podprsenku, Big Paper bol nominovaný za najlepší veľký papier gong, zatiaľ čo správni novinári David Conn a Owen Gibson sú obaja za najlepšieho spisovateľa [Viete, čo robiť – hlasovať skoro a hlasovať často v týchto a ďalších kategóriách kliknutím na tento odkaz.BITS AND BOBS

Vysoký súdny rozsudok, v ktorom súčasný anglický asistent, Sammy Lee, vedený falošným dôkazom, bol potvrdený odvolacím súdom. Kevin Stewart, Trent Alexander-Arnold a Ben Woodburn si napísali svoje názvy v rámci všetkých dlhodobých zmlúv v Liverpoole. “Správy, ako sú dnes, sú pre mňa vzrušujúce,” pozdravil Jürgen Klopp, lebo len preto. Roy Keane preukázal typickú diplomaciu v snahe rozptýliť pivovarský klub v národnej rade s Evertonom ohľadom ich zaobchádzania s hráči O’Irelanda. “Prečo potrebujeme dobrý vzťah s Evertonom?” Povedal, pričom vypustil R Koemana zo svojej skupiny WhatsApp. “Počúvaj, majú šťastie, že majú írske chlapcov, ktorí tam majú.Everton tradične vždy mal brilantných írskych hráčov, ktorí sa dobre postarali o futbalový klub, takže by nemali byť tak rýchlo, aby zastavili Írskych hráčov prichádzajúcich do Írska. “Charlie Adam má funk s Wee Gordonom pre vyberanie nedávno odišiel do dôchodku a potom odišiel do dôchodku Scott Brown v skupine Škótska. “Chápem, že má 50 čiapkov a dobre sa pre svoju krajinu darí, ale keď odídete, nechať niekoho iného mať príležitosť, pretože dlho čakajú na príležitosť.Neodstúpim do dôchodku, nebudem odísť do dôchodku, “zařval, možno do vrchoviska. Neymar, jeho rodičia a dvaja vedúci predstavitelia Barcelony by mali byť podľa španielskeho súdneho dvora súdení za údajný korupčný úpadok. Taliansky tréner Giampiero Ventura má pravdu, mávavý-Humvee-driving-us-skvelý opäť-skutočný-nie-nie-nie-americký bratranec, Yankee Doodle Fiver, tým, že povedal, že nevybral MLS gól magnet Sebastian Giovinco v jeho poslednej družstve, t premýšľať veľa zo šampionátu. “Pravdou je, že hrá v lige, na ktorej nezáleží veľa,” povedal Ventura.

A tento týždeň manažér Inter je Steffano Pioli.Jeho prvým zápasom bude malá záležitosť derby v Miláne. STÁLE CHCETE VIAC? Pred tridsiatimi rokmi Northwich Victoria nakreslil vedúcich predstaviteľov konferencie Maidstone napriek tomu, že v ich začiatočnom XI – z ktorých jeden popoludní v krčme. Rob Smyth rozpráva skvelý zabudnutý príbeh.

Prebudovaný Leyland DAF Cup je úplne brillia…ah. Drž sa ďalej, poďme na to. Prebudovaný Sherpa Van Trophy je kompletný a úplný odpad – a tu je dôvod, prečo píše John Ashdown.

“Real” tabuľka Premier League Simon Burnton urobí Hammers fanúšikov ako nešťastný, ako boli s novým domovom niekedy v tejto sezóne.

Je USA! USA!! USA !!! ‘s dostihovosť s Premier League skončí?Dave Caldwell testuje teplotu.

Oh, a ak je to vaša vec…môžete sledovať Big Website na Big Social FaceSpace. A INSTACHAT, TOO! Ukážte, čo je TOMORROW, AK JE ZAMESTNÝ

Full Width 2014. All Rights Reserved