Bet-at-home

Bet-at-home-sportBet at Home má svoje rodisko u nášho nemecky hovoriaceho suseda, a to v Rakúsku. Stávková kancelária Bet at Home vznikla už v roku 1999, na trhu tak pôsobí už značný čas. Počas týchto dlhých 15-tich rokov si Bet at Home vybudovala silné postavenie a obľúbenosť medzi svojimi zákazníkmi, ak sa dajú tak stávkari nazvať. Licenciu pre svoju činnosť získala stávková kancelária Bet at Home na Malte.

Aké ponuky a výhody Bet at Home prinesie nielen slovenským stávkujúcim? Prvá vec, ktorá zaujíma mnoho stávkarov je lokalizácia. Webové stránky, stávkove prostredia a podpora je kompletne v slovenskom jazyku, nemusíte sa tak namáhať prekladom z rôznych jazykov. Stačí jednoducho kliknúť a hneď viete, čo ste práve stavili.

Bet at Home ponúkne taktiež vysoké vstupné bonusy, vďaka ktorým môžete začať vsádzať väčšie sumy, ako ste pôvodne chceli. Pokiaľ naviac patríte medzi fanúšikov futbalu, ponúka Bet at Home veľmi zaujímavú možnosť stávok, a to, či bude v zápase udelená červená karta. Zaujímavá voľba pre stávku, nemyslíte?

Bet at Home ponúka drvivú väčšinu športov, každý fanúšik a stávkar si tak príde na svoje. Zároveň je táto stávková kancelária medzi prvými, ktoré vypíšu kurzy na chystanej športové udalosti, akými sú rôzne majstrovstvá či iné veľkolepé športové udalosti.

Okrem vyššie popísaného ponúka Bet at Home live stávky, a ponúka ich veľké množstvo, z ktorého si môžete vyberať, či už sa jedná o futbal, hokej, basketbal alebo napríklad tenis či hádzanú. Vďaka aplikácii pre chytré telefóny (Android aj iOS) môžete vsádzať kdekoľvek a kedykoľvek vás napadne. Stačí, keď budete mať na svojom šikovnom mobilnom telefóne nainštalovanú patričnú aplikáciu od spoločnosti Bet at Home.

Ak si nebudete vedieť rady, pomôže vám aj live chat podpora, kam si napíšete váš aktuálny problém, a zamestnanci Bet at Home vám radi pomôžu. Ak navyše radi stávkujete na viac udalostí naraz, môžete využiť aj možnosti multi zobrazenie živých stávok, kde uvidíte všetky svoje aktuálne stávky pekne pohromade a nebudete sa v nich strácať.

Čo však stávkarov nepoteší je fakt, že Bet at Home neponúka živé prenosy. Resp. donedávna ste mohli zápasy prostredníctvom stávkovej kancelárie Bet at Home sledovať, od začiatku roka 2014 už táto možnosť bohužiaľ nie je.

Čo sa týka vkladov, tie môžete vykonávať hneď niekoľkými spôsobmi. Jedným z nich je bankový prevod, ktorý bude trvať deň až dva, v závislosti na rýchlosti banky. Druhou možnosťou potom je využitie iných alternatívnych metód, akou je potrebné PaySafeCard, pomocou ktorej si môžete svoj herný účet nabiť. Naopak výber svojho herného účtu môžete vykonať opäť cez banku, teda na svoj bankový účet, prípadne pomocou Skrills.

Každý si na Bet at Home nájde to, čo sa mu na ňom páči a čo ho prinúti, aby si herný účet zaregistroval. Rozhodne to stojí aspoň za skúšku, preto neváhajte, a uskutočnite vašu prvú stávku cez Bet at Home ešte dnes! Skvelé kurzy a live stávky čakajú práve na vás, nenechajte je teda dlho čakať!

viac zde: http://i-bukmacherzy.com/bet-at-home , http://cz-bonus.com/bet-at-home