William Hill

williamhill_logoWilliam Hill je anglická, podotýkam najväčšia anglická stávková kancelária. Na trhu pôsobí značnú dobu a vďaka tomu si získala mnoho priaznivcov, a to vďaka jasnému zameraniu na Angličanmi obľúbené športy. Poďme si ju ale predstaviť trochu bližšie, než sa rozhodnete založiť si herný účet.

Ako to už býva, aj stávková kancelária William Hill ponúkne slovenským stávkujúcim svoje stránky kompletne v slovenčinene, a to vrátane podpory. Ak tak budete mať najmenší problém, určite sa na podporu obráťte, radi vám pomôžu.

Ak radi vsádzate mimo svoj domov, potom pre vás má William Hill malé prekvapenie. Pripravil pre vás aplikáciu pre mobilné zariadenia tak, aby ste mohli vsádzať na svoje obľúbené športy pokojne vo vlaku či pri čakaní u doktora. Ak by ste chceli aj sledovať live prenosy, to vás bohužiaľ sklameme. William Hill vôbec neponúka živé prenosy, čo je možno trochu škoda.

Baví vás live stávkovanie? Potom určite zvoľte stávkovú kanceláriu William Hill. Ponúka live stávky na veľký počet športov od futbalu cez tenis až po ragby. Výber je naozaj široký, a vy si tak môžete zvoliť šport, ktorý vás najviac zaujíma. Čo je trošku škoda je fakt, že William Hill neponúka delený obraz live stávok. Ak tipujete viac live stávok naraz, budete si ich musieť strážiť kúsok po kúsok.

Čím ale William Hill vyniká? Po prvé sú to vysoké limity stávok, kde môžete staviť naozaj veľké peniaze aj v rádoch státisícov. S tým samozrejme súvisia aj vysoké limity na výhru. William Hill skrátka ponúkne veľké možnosti pre hráčov, ktorí chcú staviť pár korún, aj pre hráčov ktorí chcú vyhrávať milióny.

Čo sa týka možnosti vkladov, stávková kancelária William Hill ponúkne hneď niekoľko možností. Tou prvou je samozrejme bankový prevod. Ten bude trvať cca 48 hodín v závislosti na rýchlosti bánk. Druhou možnosťou je Nettler. Ten vykoná prevod peňazí okamžite, skrátka zadáte príkaz a môžete okamžite vsádzať. Pozadu nezostáva ani čoraz obľúbenejšie PaySafeCard. Aj pomocou nej môžete svoj účet u William Hill nabiť.

Ak budete chcieť peniaze naopak vybrať, potom máte opäť niekoľko možností. Korme už niekoľkokrát spomínaného bankového prevodu si môžete zvoliť aj možnosť Skrill, Nettler prípadne internetové peňaženky. Všetky tieto prevody budú vykonané okamžite, žiadne dlhé čakacie lehoty.

Stávková kancelária William Hill ponúkne každému niečo. Či už patríte skôr k stávkujúcim, ktorí vsadia niekoľko desiatok korún za týždeň alebo k tým, ktorí pretočí aj niekoľko stoviek tisíc na mesiac, stále si u William Hill vyberiete presne to, čo vám sedí. Stávky na rôzne športy, s rôznymi kurzovými ponukami, ale aj v rámci live stávok. Navyše obrovské možnosti platieb tiež svedčí o vysokej kvalite stávkovej kancelárie William Hill. Neváhajte, založte si herný účet a vyskúšajte si, či bude William Hill vyhovovať aj vám!