Bwin

bwinsportBwin sa radí k najstarším, najnavštevovanejším ale tiež k najkvalitnejším stávkovým kanceláriám na svete. Svedčí o tom aj veľké množstvo reklám pri rôznych športových udalostiach ale aj počas hlavných vysielacích časov.

Čo s týka lokalizácie, Bwin má svoje webové stránky aj v češtine a slovenštine, ba čo viac. Pre slovenských stávkarov ponúka aj celodennu podporu v slovenskom jazyku, jazyková bariéra tak určite nevznikne, a zamestnanci Bwin vám radi s riešením problému pomôžu.

Aby Bwin potvrdil svoju kvalitu, ponúka jednu z najväčších kurzových ponúk u stávkových kancelárií. Bwin sa kurzových stávok skutočne neboji a tak si vyberie každý stávkar to, čo mu najviac vyhovuje. Pozadu ale nezostávajú ani live stávky. Verte alebo nie ale aj ponuka live stávok je jedna z najširších na poli stávkových kancelárií.

Kurzove ponuky sú vedené na futbalové ale aj hokejové ligy! A nejedná sa iba o najvyšše ligy, práve naopak. Kompletné zastúpenie majú aj nižšie ligy. V hokeji sú kompletne zastúpené európske ligy, pozadu samozrejme nezostáva ani zámorská NHL. Stále vám to nestačí? Dobre, kurzový ponuky Bwin obsahujú aj tenis a americké športy, opäť aj s nižšími ligami! Bohužiaľ stávková kancelária Bwin nevypisuje stávky na nadhadzovača.

Chcete sledovať tú športovú udalosť, na ktorú máte vsadené? Potom vás Bwin opäť poteší! Ponúkne vám až 1 500 živých prenosov mesačne, čo je naozaj poriadna nálož. Bohužiaľ ale len na počítači. Pre mobilné zariadená nemá Bwin aplikáciu, pomocou ktorej by ste tieto zápasy mohli sledovať napríklad vo vlaku. Keď už sme u mobilné aplikácie, Bwin vám dá možnosť vsádzať online cez mobilnú aplikáciu, ktorú rozbehnete na Androidu či iOS. Takže mobilnými telefónmi stávková kancelária Bwin rozhodne neopovrhuje.

Chcete mať neustály prehľad o svojich výhrach? Potom ste opäť na správnej adrese, Bwin vám totiž pošle SMS s upozornením, že niektorý váš tiket vyhral. Vy tak budete ihneď po skončení udalosti vedieť, koľko ste práve vyhrali. Keď už sme u tiketov, stávková kancelária Bwin ponúka aj multi náhľad live stávok. Ak tak máte vsadené na niekoľko športových udalostí naraz, jednoducho v jednom okne vidíte všetky vaše stávky.

Ak potrebujete vložiť peniaze na váš herný účet u Bwin, môžete zvoliť bankový prevod, ktorý spravidla trvá 48 hodín. Pozadu nezostávajú ani internetové peňaženky, ktorými môžete svoj účet taktiež nabíjať. Čo sa týka PaySafeCard, potom aj táto možnosť je v ponuke stávkovej kancelárie Bwin. Ak naopak potrebujete peniaze zo svojho účtu vybrať, môžete opäť použiť bankový prevod alebo internetové peňaženky.

Bwin je stávková kancelária neobmedzených možností. Popri vysokých možnosťou výhier ponúka Bwin neskutočné množstvo kurzových stávok, pozadu nezostávajú ani live stávky. Bwin vsádza aj na nižše ligy, ktorú sú pre stávkarov tiež veľmi zaujímavé. Ak privediete nového stávkara cez váš účet u Bwin, dostanete ďalší bonus. Bwin skrátka peniaze priamo rozdáva, tak prečo neskúsiť svoje šťastie a nezaregistrovať sa zrovna u jednej z najlepších stávkových spoločností, na bwin!