Betclic

BetClic je stávková kancelária, ktorej domovom je slnečné Francúzsko. Za dobu pôsobenia na európskom trhu sa vyšplhala na popredné priečky ako v obľúbenosti, tak podľa počtu stávkarov. Svoju licenciu získala stávková kancelária BetClic na Gibraltári.

Stránky tejto stávkovej kancelárie sú kompletne v slovenčine, takže sa nemusíte báť žiadnej jazykovéj bariéry. Čo viac, aj podpora BetClic je kompletne v slovenčine. S vaším problémom vám tak pracovníci BetClic radi pomôžu, a to prakticky v ktorúkoľvek dennú i nočnú hodinu.

Ak navyše budete novým stávkarom registrovaným u BetClic, získate aj pár stávok zadarmo do začiatku, a to už sa celkom oplatí, nie? Vedľa kurzových ponúk, má BetClic live stávky, bohužiaľ už ale neponúkne aj live prenosy, aby ste mohli zápas, na ktorý máte vsadené, sledovať z pohodlia vášho domova.

Čo vám ale BetClic uľahčí, tak stávkovanie pomocou vášho chytrého telefónu. Stávková kancelária BetClic totiž ponúka svojim klientom aplikáciu práve pre chytré telefóny, s jej pomocou tak môžete sadiť kedykoľvek a kdekoľvek sa vám práve zachce. A to je výhoda, že nebudete závislí na počítači, a pri jazde vo vlaku si v kľude vsadíte na výhru vášho obľúbeného tímu.

Ak sa vrátime ku kurzovým stávkam, dá sa povedať, že je BetClic skôr priemernú stávkovou kanceláriou. Kurzový stávky vypisuje predovšetkým na futbalové zápasy, a to spravidla na najvyššej súťaže. Ak chcete staviť na hokej či tenis, neočakávajte nič svetoborného, ​​bohužiaľ. Aj ďalšie športy sú tak trochu zakazane, čo je vážne škoda.

U live stávok už je to úplne iná káva! Tipovať môžete na mnoho športov počnúc futbalom a hokejom, cez tenis pokračujúc a niekde pri futsalu, hádzanej či baseballu končiac! Športov je u live stávky nepreberné množstvo, stačí si len správne načasovať stávku, a veľká výhra je vaša bez zbytočnej práce! Ak radi stávkujete na viacero zápasov naraz, potom určite využite možnosti multi zobrazenie živých stávok. Vaše stávky tak uvidíte prehľadne a pohromade, ľahko sa zorientujete a lepšie potom získate kompletné informácie o stave vašej stávky!

Čo sa týka vkladov peňazí na herný účet u BetClic, môžete použiť niekoľko možností, ako peniaze na herný účet dostať. Prvou možnosťou je bankový prevod. Ten trvá spravidla okolo 48 hodín, vďaka bankám. Ďalšou možnosťou je použitie internetovej peňaženky, a posledná variantom je možnosť dobitia herného účtu cez PaySafeCard. Čo sa týka výberov vyhratých peňazí od stávkovej kancelárie BetClic, je to veľmi podobné. Opäť si môžete vybrať platbu prevodom, aj tu sa doba doručenia peňazí pohybuje okolo 48 hodín, použiť môžete aj internetové peňaženky, ktoré sú v tomto hľadu rýchlejšie.

BetClic ponúkne niekoľko zaujímavých live stávok aj možnosťou dobrých kurzov. U kurzov ale bohužiaľ len na futbalové zápasy, čo pre niekoho nemusí byť zase tak lákavé. Aj tak si ale každý vyberie to, čo mu bude u BetClic najviac vyhovovať. Preto dlho neváhajte, BetClic rozhodne vyskúšajte a uvidíte, či padne do oka práve vám!