Unibet

unibetstartUnibet je svojím pôvodom značne mrazivú stávkovou kanceláriou, jej domovom je Švédsko. Na európskom trhu pôsobí od roku 2000, a za tú dobu si stihla vybudovať dobré meno aj veľa spokojných zákazníkov, podobne ako iné stávkové kancelárie, aj táto získala licenciu na Malte.

Podobne ako ďalšie stávkove kancelárie aj Unibet má svoje webové stránky kompletne v slovenčine. V slovenčine má vedenú aj podporu, takže ak budete mať akýkoľvek problém, nemusíte sa báť jazykovej bariéry, ktorá by mohla nastať.

Ďalšie kladom Unibet je vysoký vstupný bonus, navyše vám stávková kancelária Unibet ponúkne až 17 000 živých prenosov ročne, a to je poriadna nálož!

Ak ste hrdým majiteľom Smartphone, potom sa môžete tešiť na aplikáciu do vášho mobilu, pomocou ktorej môžete vsádzať v metre, autobuse, škole či trebárs priamo na štadióne. Navyše táto aplikácia umožní sledovanie živých prenosov, nemusíte tak sedieť pri PC, aby ste mohli sledovať zápas, na ktorý máte vsadené.

Čo sa týka kurzovej ponuky stávkovej kancelárie Unibet, zameriava sa predovšetkým na futbal. V ponuke má veľa európskych futbalových líg, na ktoré môžete vsádzať podľa ľubovôle. Ak ste fanúšikmi hokeja, a predovšetkým toho zámorského. Môžete sa pripraviť na tipovanie presného výsledku, výsledku prvej tretiny či tipovanie, koľko gólov v zápase vlastne padne. Ak si stavíte na zápas bez remízy, a ona to zrovna remíza bude, vráti vám stávková kancelária Unibet váš vklad.

Ak je vašou parketou skôr tenis, potom vám Unibet môžeme odporučiť. Vo svojej ponuke ponúka mnohé Challanger, veľké ATP i WTA turnaja. Každý tenisový nadšenec si tak príde na svoje. Keď už nebudete vsádzať na nič iné, u tenisových zápasov sa skutočne vybláznite.

Unibet nezostáva pozadu áno čo sa týče live stávok, ktorých ponúka priehrštiel. Tipovať môžete na rôzne stretnutia rôznych športov, a to dokonca pomocou svojho chytrého telefónu. Pomocou neho môžete dokonca aj rôzne sledovať zápasy v priamom prenose, čo neponúka len tak každá stávková kancelária.

Pri novej registrácii získate aj veľký vstupný Unibet bonus, a čo viac, za každého nového stávkara, ktorého do Unibetu privediete, získate ďalší bonus na váš herný účet. Ak tak máte kohokoľvek z okruhu vašich blízkych, ktorý by si chcel stávkovanie vyskúšať, ale ešte nemá účet, pozvite ho do Unibeta a zinkasujte bonus aj vy!

Čo vás u Unibete určite poteší je aj fakt, že vám pošlú SMS s vyhodnotením vašich vsadených ticketov. Ihneď po skončení zápasu sa tak dozviete, koľko tipov bolo tých správnych.

Peniaze na herný účet u Unibet môžete pomocou svojho bankového účtu, kde prevod peňazí môže trvať až 48 hodín, a to v závislosti na rýchlosti banky. Ďalšou možnosťou, ako si môžete herný účet nabiť je pomocou Ukash alebo PaySafeCard, pozadu nezostávajú ani internetové peňaženky. Ak budete chcieť peniaze z účtu naopak vybrať, môžete vybrať bankový prevod.

Ak vás ponuka online stávkovej kancelárie Unibet zaujala, určite neoľutujete, keď si založíte herný účet a vyskúšate si stávkovanie v stávkovej kancelárií Unibet na vlastnej koži, či už na počítači alebo pomocou aplikácie vo vašom smartfóne.